Doporučujeme tyto značky

Krmiva Nutrin Complete jsou kompletním zdrojem všech základních živin ve vyváženém poměru. Jsou zdrojem přírodních funkčních a biologicky aktivních látek, které v kombinaci s přidanými minerály a vitaminy posilují imunitní a detoxikační funkce organismu a podporují správné fungování zažívacího traktu. Tato krmiva doporučují odborníci.
více informací o firmě

 

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jedná se o rodinnou firmou s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru. Jejich prioritou je zdraví a kondice - nepoužívají takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete. Produkty nejsou testovány na laboratorně chovaných zvířatech.
více informací o firmě

 

Jedná se o firmu zabývající se péči vysoké kvality o malá domácí zvířata. Odborné znalosti nutričních požadavků drobných zvířat umožnilo firmě Supreme rozvíjet nejširší škálu veterinárně doporučených krmiv a potřeb. 
více informací o firmě

 

Tato firma funguje v ČR od roku 1996. Nabízí široký sortiment kvalitních krmiv a potřeb pro exotické ptactvo a hlodavce a kukuřičnou podestýlku pro širokou skupinu zvířat.
více informací o firmě

 

Tato česká firma byla založena v roce 1991. Od roku 1993 vyrábí krmiva nesoucí název Granum, která jsou obohacena vitamínovým granulátem tak, aby se jejich složení co nejvíce podobala složení patřičného druhu zvířete ve volné přírodě. Firma Granum vyrábí krmivo pro ptáky a hlodavce.
více informací o firmě

 

Česká firma LIMARA Plus, s.r.o. působí od roku 2003. Nabízí širokou škálu podestýlek z přírodních materiálů, krmiva a pochoutky pro ptáky a hlodavce, domečky a budky pro ptáky a hlodavce a misky pro psy.
více informací o firmě

 

Vitakraft je německá firma založená v roce 1837. Své produkty pro malá zvířata, kočky, psy, ptáky, ryby, plazy, ježky nebo fretky dodávají do více než 35 zemí.
více informací o firmě

Tato polská firma nabízí široké spektrum krmiv a doplňků pro hlodavce, ptáky, fretky, kočky, ryby nebo plazy. 
více informací o firmě

 

Asan je česká firma založená v roce 2006 vyrábějící ekologická steliva pro kočky, fretky, malá zvířata v domácnostech (morčata, králíci, potklani), ale i pro exotická ptactva a terarijní zvířata. 
více informací o firmě

 

Firma fungující od roku 1974 nabízí vybavení a hračky pro všechna domácí zvířata - psy, kočky, ptáky, hlodavce, terarijní a akvarijní zvířata.
více informací o firmě

 

Beaphar je rodinná firma založená v roce 1943. Nabízí přes 800 výrobků specializovaných na péči o domácí mazlíčky - od zdravotních přípravků po vysoce kvalitní kosmetické přípravky a potravinové doplňky. Hlavní činností této společnosti je výroba léčiv, antiparazitických výrobků, vitamínových a minerálních doplňků. Své výrobky distribuuje do 86 zemí. 
více informací o firmě

ZDROJ 1 (upraveno)